LİNEAR AYDINLATMA

LİNEAR AYDINLATMA

Mekanların tasarımında aydınlatma en önemli öğelerdendir. Aydınlatma armatürleri içinden de linear aydınlatma dekoratif ve doğru aydınlatmanın en önde gelenlerinden biridir. Genelde iş yerinde görmeye alışkın olduğumuz bu ürünler, bazen ışıklandırma ve şekilli tasarımlarla dikkat çeker. Kullanılan alanlarda kaliteli ve şık bir görünüm sağlarlar. Genelde iş yerleri başta olmak üzere büyük mekanlarda tercih edilirler. Linear aydınlatmalar fiyat açısından yüksek olsa da uzun süre güvenle kullanıldıkları için idealdir. Dolayısıyla aydınlatma denildiğinde modern mimarinin eseri olan bu ürünler iyi bir seçim olabilir.  

Linear aydınlatma armatürleri, aluminyum gövdeden istenilen renk, boy ve en seçenekleriyle üretilebilirler. Sıva altı, sıva üstü yada sarkıt olarak kullanılabilirler. Kullanıcının talepleri doğrultusunda kişiselleştirilebilen bu tür aydınlatma sistemleri kişisel zevklerinizi ortamlarınıza yansıtabilmeniz de önemli bir katkı sağlamaktadır. Linear aydınlatmalar sade ve şık tasarımlıdır. nerjiden tasarruf, yüksek verimde mükemmel ışık dağılımı, güvenli ve kolay montajıyla kalitesinden ödün vermeyen zevkli insanların favorisi olmakta ısrarcı..

Linear aydınlatmalar, Led ışıklı yapısından dolayı, gözü rahatsız edecek bir ışık yaymazlar. Modern ve yukarı teknoloji aydınlatma ürünü olarak, dünyanın hemen her yerinde özellikle son birkaç yıldır büyük bir hızla popülerlik kazanmışlardır.

Trend linear armatürler aydınlatma ve dekoratif dizayn farklılığıyla mekanlarınızı şık ve soft ışıkla buluşturuyor ve renk, watt, boyut, şekil seçenekleriyle tasarım zevkinize ışıkla birlikte eşlik ediyor.

Lineer Aydınlatma Elemanlarının Özellikleri

1- Direkt veya endirekt ışık dağılımına sahiplerdir

2-İstenilen renk ve ölçülerde üretilebilmektedir.

3-Homojen ışık dağılımı söz konusudur.

4-Acil aydınlatma kitine sahiptir.

5-Sıva üstü ve sıva altı uygulamaları vardır.

6- Dekoratif aydınlatma kategorisinde yer almaktadır.

7- Hareket sensör özelliğine sahiptir.
8- Yangın kaçış sistemlerinde yönlendirme amaçlı kullanılabilmektedir.

9- LED ışı teknolojisine sahip olduğu için önemli bir tasarruf sağlar.

10- Beyaz gün ışığı ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Linear’lar göz zevkinize ve mekanların genişliğine göre üretilebilir. Düz, yuvarlak, kare, dikdörtgen, asimetrik. Birinci kalite malzemeden üretilen Masialux Linear armatürleri istediğiniz watt, renk ve boyutta www.masialux.com veya www.biaydinlatma.com ‘dan güvenle satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir