Aydınlatma Trendleri

İç mekan aydınlatma popüler yaşam alanlarımızın vb. mekanlarımızın en önemli yapı taşıdır. Aydınlatma her alanın ruhunu yansıtmalıdır. Dekorun diğer bölümlerinde olduğu gibi aydınlatma tasarımında da değişim ve gelişim devam etmektedir. Biz de Masialux olarak aydınlatma trendlerine uyum sağlayan, gelişmiş aydınlatma armatürleri üretiyoruz.
2022 aydınlatma trendlerinde son zamanlarda, yumuşak renklerin popülaritesinde bir artış meydana gelmiştir.

Trend Aydınlatma: Altın Kaplama

Trend Aydınlatmada birinci sırada Altın Kaplamalar yer alıyor.Altın rengi, mekanlarımızı dekore ederken sıkça tercih ettiğimiz  renklerden biri olup, yumuşak renkler yelpazesinin içinde yer almaktadır. Fakat kastettiğimiz altın rengi, parlak olan pirinç rengi altın değildir. Şuan trend olan yumuşak altın rengidir. Parlak pirinç sarı armatürler hala popüler değildir. Yumuşak altın rengi bir süre trendler arasında olacak. Tavan aydınlatması için altını vurgulayan armatürler tercih edebilirsiniz. Altını gri veya mat gümüş gibi diğer yumuşak renklerle tamamlayan armatürlerle birlikte kullanabilir ve oturma odanızın belirli köşelerine veya alanlarına dikkat çekmek için yumuşak altın ışık kullanabilirsiniz..

Trend Aydınlatma: Retro ve Endüstri Tarzları


Endüstri her zaman nötr renkler ve metale vurgu yapmıştır. Son zamanlarda metronun geri dönüş yaptığını görüyoruz, ancak tabiki farklı şekillerde ve bu aydınlatma tasarımları, mutfaklarda, yemek alanının üstündeki veya duvar aydınlatması gibi yerler için popülerdir. Armatürün kendisini duvardaki bir sanat eseri olarak veya evinizin merkezinde kullanabilirsiniz. Trend Aydınlatma tavsiyesi olarak, endüstriden korkmayın. Güncellenmiş yeni görünümüyle, bir çok 21. yüzyıl dekoruna mükemmel bir şekilde uyum sağlacak endüstri tarzı aydınlatma armatürleri ile mekanlarınıza yeni bir ruh katabilirsiniz.

Trend Aydınlatma: Retro Tarz Edison Ampuller


Retro tarzdaki Edison ampuller özellikle yaşam alanlarını mükemmel kılar. Mekanlarınızda hem trend aydınlatma hem de  bir retro deneyim istiyorsanız, Edison ampuller kullanabilirsiniz.Vintage Edison ampuller en çok retro tarzın geliştirilmesinde kullanılır. Maksimum etki için, tekli ampullerden ziyade bir ışık sistemi edinebilirsiniz.

Trend Aydınlatma: Modern Tasarımlar

Modern tasarımlar sade formlara dayanır.  Eski aydınlatma armatürleri genellikle süslü metal yapılara sahiptir. Modern tasarımlı armatürler basit geometrik tasarımlara, nötr yumuşak renklere ve abartılı estetiğe göre formun önemine odaklanır. Modern aydınlatmayı, her türlü alanda  uygulamak mümkündür. Mekanlarınızda sadeliğin şıklığını parlatabilirsiniz.

Yıl boyunca trend aydınlatma ürünlerine www.masialux.com sitemizden ulaşabilrsiniz.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert