Hakkımızda

Tarihçe

2005 yılında kurulan ve 2009 yılında profesyonel iş hayatına başlayan MASIA aydınlatma kısa sürede birikmiş bilgi birikimi ile MASIALUX markasıyla tanınmıştır.

MASIALUX, gerek üretim gerekse satış noktasında tecrübeli isimleri bünyesinde barındırarak ve Avrupa standartlarındaki ürün kalitesiyle Asya’dan Avrupa’ya 28 ülkeye ihracat ile pazarlama ağını genişletti. Ürün yelpazesi genişliği arkasında ürün garantisi ve teknik alt yapısını beraberinde getirir. Bu altyapı çalışmaları MASIALUX’ün çekirdek kadrosunu oluşturmakta ve son kullanıcıya kadar takibi yapılmaktadır.

Son zamanlarda dünyamız içinde bulunduğu küresel şartları yakından takip eden ekibimiz ENERJI ODAKLI ürün yelpazesini genişletmiş ve bu konuda önder olacak yenilikleri ilk olarak ülkemize kazandırmıştır. Aynı zamanda mekan estetiği konusunda hem kendi bünyesinde hem de çözüm ortakları ile beraber çalışmakta ve daha keyifli daha zevkli ürünler üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Buradan çıkacak sonuç ile hem estetik hem tasarruflu, aynı zamanda daha dayanıklı ürünleri sizlere sunmaktadır. 2021 yılında trend ürünleri ve konsept alanları için daha özel bir ürün koleksiyonu hazırladık.

kalite politikamız

Zamana riayet ve kalite odağı temel prensibimizdir. Entegre üretim tesislerimizi, teknik karomuz ve üniversite desteği ile bütünleştirerek sahip olduğumuz değerleri korumak firma misyonumuzdur.

“İyi ürün referanstır” sözünü ilke edinerek Masialux’da her zaman için kalite ön planda tutulmuştur. AR-GE çalışmasından başlayan kalite politikası ürün montajına kadar devam eder. Kullanılan malzemeler öncelikle insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyecek şekilde seçilir ve buna göre üretim aşaması başlar.

 

Üretim Politikamız

2018-2020 Yılları arasında aydınlatma sektörü bünyesinde teknik ölçüm değerleri en üst seviyede ürün ağına sahip olmayı amaçladık.

2020-2023 Aydınlatma sektörüne yön veren yurt dışı ihracat kapasitesini yurt içi satış grafiğinin üzerine çıkarmış öncü firmalar arasında olmayı planlıyoruz.

Mağaza

Ülke

Sertifika

Çalışan

Sertifikalar