معلومات عنا

تاريخنا

2005 yılında kurulan ve 2009 yılında profesyonel iş hayatına başlayan MASIA aydınlatma kısa sürede birikmiş bilgi birikimi ile MASIALUX markasıyla tanınmıştır.

MASIALUX, gerek üretim gerekse satış noktasında tecrübeli isimleri bünyesinde barındırarak ve Avrupa standartlarındaki ürün kalitesiyle Asya’dan Avrupa’ya 28 ülkeye ihracat ile pazarlama ağını genişletti. Ürün yelpazesi genişliği arkasında ürün garantisi ve teknik alt yapısını beraberinde getirir. Bu altyapı çalışmaları MASIALUX’ün çekirdek kadrosunu oluşturmakta ve son kullanıcıya kadar takibi yapılmaktadır.

Son zamanlarda dünyamız içinde bulunduğu küresel şartları yakından takip eden ekibimiz ENERJI ODAKLI ürün yelpazesini genişletmiş ve bu konuda önder olacak yenilikleri ilk olarak ülkemize kazandırmıştır. Aynı zamanda mekan estetiği konusunda hem kendi bünyesinde hem de çözüm ortakları ile beraber çalışmakta ve daha keyifli daha zevkli ürünler üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Buradan çıkacak sonuç ile hem estetik hem tasarruflu, aynı zamanda daha dayanıklı ürünleri sizlere sunmaktadır. 2021 yılında trend ürünleri ve konsept alanları için daha özel bir ürün koleksiyonu hazırladık.

سياسة الجودة لدينا

الالتزام بالوقت والجودة هي مبادئنا الأساسية. تتمثل مهمة شركتنا في حماية قيمنا من خلال دمج مرافق الإنتاج المتكاملة لدينا مع الدعم الفني والدعم الجامعي.

“İyi ürün referanstır” sözünü ilke edinerek Masialux’da her zaman için kalite ön planda tutulmuştur. AR-GE çalışmasından başlayan kalite politikası ürün montajına kadar devam eder. Kullanılan malzemeler öncelikle insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyecek şekilde seçilir ve buna göre üretim aşaması başlar.

 

سياسة الإنتاج لدينا

2018-2020 كنا نهدف إلى الحصول على شبكة منتجات بأعلى مستوى من قيم القياس الفنية في صناعة الإضاءة فيما بين

2020-2023 Aydınlatma sektörüne yön veren yurt dışı ihracat kapasitesini yurt içi satış grafiğinin üzerine çıkarmış öncü firmalar arasında olmayı planlıyoruz.

محل

بلدان

الشهادات

الموظفين

الشهادات