о нас

история

2005 yılında kurulan ve 2009 yılında profesyonel iş hayatına başlayan MASIA aydınlatma kısa sürede birikmiş bilgi birikimi ile MASIALUX markasıyla tanınmıştır.

MASIALUX, gerek üretim gerekse satış noktasında tecrübeli isimleri bünyesinde barındırarak ve Avrupa standartlarındaki ürün kalitesiyle Asya’dan Avrupa’ya 28 ülkeye ihracat ile pazarlama ağını genişletti. Ürün yelpazesi genişliği arkasında ürün garantisi ve teknik alt yapısını beraberinde getirir. Bu altyapı çalışmaları MASIALUX’ün çekirdek kadrosunu oluşturmakta ve son kullanıcıya kadar takibi yapılmaktadır.

Son zamanlarda dünyamız içinde bulunduğu küresel şartları yakından takip eden ekibimiz ENERJI ODAKLI ürün yelpazesini genişletmiş ve bu konuda önder olacak yenilikleri ilk olarak ülkemize kazandırmıştır. Aynı zamanda mekan estetiği konusunda hem kendi bünyesinde hem de çözüm ortakları ile beraber çalışmakta ve daha keyifli daha zevkli ürünler üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Buradan çıkacak sonuç ile hem estetik hem tasarruflu, aynı zamanda daha dayanıklı ürünleri sizlere sunmaktadır. 2021 yılında trend ürünleri ve konsept alanları için daha özel bir ürün koleksiyonu hazırladık.

Наша политика качества

Соблюдение сроков и нацеленность на качество – наши основные принципы. Миссия нашей компании - защищать ценности, которые у нас есть, путем интеграции наших интегрированных производственных мощностей с нашей технической плиткой и университетской поддержкой.

Приняв принцип «хороший продукт — это эталон», качество всегда было на первом месте в Masialux. Политика качества, начиная с НИОКР, продолжается до сборки продукта. Используемые материалы в первую очередь выбираются таким образом, чтобы не наносить вред здоровью человека и природе, и соответственно начинается этап производства.

 

Наша производственная политика

2018-2020 Мы стремились создать сеть продуктов с наивысшим уровнем технических измерений в секторе освещения.

2020-2023 Мы стремились создать сеть продуктов с наивысшим уровнем технических измерений в секторе освещения.

Торговый центр

Страна

Сертификат

Рабочий

Сертификаты